plewa
Home » Kordi » Cazan Kordi - KOTB

Cazan Kordi - KOTB

Poză Cazan Kordi - KOTB Poză Centrale termice Kord - KOTB Poză Centrale termice pe lemne Kordi - KOTB Poză Centrale termice pe lemne Kordi - KOTB Poză Centrale termice pe lemne Kordi - KOTB Poză Centrale termice pe lemne Kordi - KOTB Poză Centrale termice pe lemne Kordi - KOTB Poză Centrala termica pe lemne Kordi - sectiune
 

Variante

Cazan Kordi - KOTB - 10010550 Lei
Cazan Kordi - KOTB - 15017500 Lei
Cazan Kordi - KOTB - 150 cu samota19900 Lei
Cazan Kordi - KOTB - 20021500 Lei
Cazan Kordi - KOTB - 250 cu samota31700 Lei
Cazan Kordi - KOTB - 400 cu samota43700 Lei
Preţuri în LEI / bucată cu TVA inclus.
Kordi Cazan Kordi - KOTB 1000000 0  

Descriere:

Centrala termica fabricata in UCRAINA.

Manual de utilizare Kordi - KOTB -> imgp/pdf_logo.jpg

Combustibil:

imgp/carbune.jpg imgp/combustibili-antracit.jpg imgp/lemne.jpg

Caracteristici tehnice

ModelumAOTB 100AOTB 150ATOB 150 cu samotaAOTB 200AOTB 250 cu samotaAOTB 400 cu samota
Putere centralakW100150150200250400
Suprafata maxima de incalzitm21700170027004300
Volum apa in centralalts3003006801120
Dimensiuni camera de ardere [inaltime]mm620620770950
Dimensiuni camera de ardere [latime]mm770770770905
Dimensiuni camera de ardere [adancime]mm93093015001500
Volumul de combustibillts4404408001250
Total dimensiuni [inaltime]mm1100110011001300
Total dimensiuni [latime]mm1640164022102325
Total dimensiuni [adancime]mm1970197025402655
Flange connecting dimensionsmm160160160185
Dimensiunea cosului de fummm290x290290x290290x290326
Presiunea max de lucrubar4444
Presiune testatabar6666
Greutatekg1300130021002900
Durata minima de viataani101010101010
Combustibilcarbune, antracit ISO 3472, lemne de foccarbune, antracit ISO 3472, lemne de foccarbune, antracit ISO 3472, lemne de foccarbune, antracit ISO 3472, lemne de foccarbune, antracit ISO 3472, lemne de foccarbune, antracit ISO 3472, lemne de foc
SC UNICAL GAZ SRL
str. Calea Moţilor, nr. 87, bl. M3B, parter
Alba Iulia, România 510079